BURSA NR 6
ul. Okopowa 55a,
01-043 Warszawa


tel: 22 277 70 90
sekretariat.bursa6@eduwarszawa.pl

dluga-1.jpeg
dluga-1.jpeg
dluga-1.jpeg
dluga-1.jpeg
dluga-1.jpeg
previous arrow
next arrow
Image
Image
Image
Image
Bursa obecnie

Bursa NR 6 - UL. OKOPOWA 55A

Bursa nr 6 w każdej lokalizacji jest koedukacyjna, zapewnia opiekę i wychowanie uczniom w okresie pobierania nauki poza miejscem stałego zamieszkania. Usytuowaną w miejscu atrakcyjnym pod względem komunikacyjnym, m.in. w pobliżu dwóch linii metra. Budynek jest dostosowany dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Wyróżnia nas kameralna i przyjazna atmosfera. Głównym zadaniem bursy jest zapewnienie wychowankom opieki, warunków do nauki, pomocy w nauce i uczestnictwa w życiu kulturalnym stolicy. Bursa stwarza wychowankom możliwości rozwijania zainteresowań i uzdolnień oraz uczestnictwa  w zajęciach sportowych. W ramach realizacji celów i zadań statutowych bursa dysponuje odpowiednio wyposażonymi pomieszczeniami.

Pokoje wychowanków dwu, trzy i czteroosobowe  są w schemacie studia, połączone wspólną łazienką, zapewniają każdemu wychowankowi  przestrzeń do spania, odpoczynku i przechowywania przedmiotów osobistego użytku.

Oferta bursy

Klimatyzowane świetlice z aneksami kuchennymi. Siłownia, biblioteka i pokoje cichej nauki.  

Z bogatej  oferty zajęć pozalekcyjnych, proponowanych przez bursę, każdy wychowanek znajdzie coś dla siebie, zgodnie ze swoimi zainteresowaniami.      

Komfortowe pokoje
Komfortowe pokoje

Pokoje wychowanków dwu, trzy i czteroosobowe są w schemacie studia, połączone wspólną łazienką.

Domowa kuchnia
Domowa kuchnia

Placówka prowadzi smaczne, domowe żywienie zbiorowe, śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu.

Całodobowa opieka
Całodobowa opieka

Wykwalifikowana i doświadczona kadra pedagogiczna zapewnia całodobową opiekę, a także dba o wszechstronny rozwój wychowanków.

Bogate wyposażenie
Bogate wyposażenie

Do dyspozycji młodzieży jest sala cichej nauki, dobrze wyposażona biblioteka, świetlica, sala telewizyjna, pokoje socjalne z lodówkami i kuchenkami.

Image
Image
Image
Image

WIRTUALNY SPACER PO BURSIE

Zapraszamy Państwa do wirtualnego spaceru po obiekcie. Mamy nadzieję, że ta forma zwiedzania chociaż w minimalnym stopniu zaspokoi Państwa oczekiwania i pozwoli zapoznać się z wyglądem wnętrza oraz warunkami bytowymi wychowanków.