Zakończenie roku szkolnego

W ostatnim tygodniu nauki na dziedzińcu bursy odbyło się uroczyste zakończenie b.r.szkolnego. Był to czas wręczania nagród i wyróźnień uczestnikom minionych konkursów, czas podziękowań i serdecznego pożegnania przed wakacyjną przerwą.

Lekcja historii w Muzeum Żołnieży Wyklętych

Lekcja historii w Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych PRL -muzeum historyczne powstające w Warszawie, gromadzące pamiątki powojennego podziemia antykomunistycznego oraz organizacji niepodległościowych z czasów.

Dzień Dziecka

03.06 2024 r. obchodziliśmy w bursie Dzień Dziecka. Na świeżym powietrzu, korzystając z nowych mebli ogrodowych, które z tej okazji otrzymaliśmy, świętowaliśmy zarówno w aktywny, jak i w słodki sposób.

Kolejne warsztaty z pierwszej pomocy przedmedycznej

Zastosowanie AED przy nagłym zatrzymaniu krążenia NZK u dorosłych oraz dzieci wykonywali podopieczni na kolejnych warsztatach z pierwszej pomocy przedmedycznej.

Pożegnanie tegorocznych maturzystów

25.04.b.r. w bursie odbyło się pożegnanie tegorocznych maturzystów.