Bursa nr 6
ul. Smolna 30
00-375 Warszawa
tel. (22) 838-95-96

  Konkurs na najładniej udekorowany świątecznie pokój

  20 grudnia 2018r. został rozstrzygnięty "Konkurs na najładniej udekorowany świątecznie pokój". W niektórych pokojach "blask Świąteczny" był wręcz oślepiający! Obowiązki komisji oceniającej pokoje pełnili przedstawiciele kadry pedagogicznej i członkowie Samorządu Bursy w składzie:

  1. Pani Zdzisława Hutorowicz
  2. Pan Dariusz Jakubiak
  3. Magdalena Bedecka
  4. Wiktoria Kowalska
  5. Adam Kiereś

  Komisja po obejrzeniu dekoracji wszystkich pokoi przyznała:

  I miejsce ex eaquo pokojom nr 10 i 11 (po 24 punkty)

  II miejsce pokojowi nr 5 (19 punktów)

  III miejsce pokojowi nr 18 (18 punktów)

  Gratulacje i brawo za zaangażowanie!

  3

  1

  4

  2

  5

   

  Konkurs wiedzy o Narodowym Święcie Niepodległości

  Pani Magda Lipska 07 listopada 2018r. zorganizowała Konkurs wiedzy o 11 listopada - Dniu Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Konkurowały ze sobą dwie grupy:

  Grupa I:

  1. Gabriela Niesłuchowska
  2. Julia Senator
  3. Dominika Hamera

  Grupa II:

  1. Patryk Biernat
  2. Jan Grądziel
  3. Łukasz Kołacz

  Uczestnicy odpowiadali na trudne pytania dotyczące historii naszej ojczyzny. Nieznacznie lepszą okazała się grupa dziewcząt, która wygrała rywalizację.

  Gratulujemy!

  11 listopada

  Konkurs Halloween

  30 października 2018r. rozstrzygnięty został "Konkurs Halloween" na najładniej udekorowany z tej okazji pokój. "Nastraszniejszym" ze wszystkich okazał się pokój nr 16. Jego lokatorom gratulujemy pomysłowości oraz nagrody, którą jako opiekun Samorządu wręczała Pani Anna Turko.

  7a

  Konkurs czystości

  konkurs czystości

  Z dniem 03 września 2018r. rozpoczęła się kolejna edycja Konkursu czystości. Potrwa on przez cały rok szkolny 2018/2019 i zakończy się podsumowaniem i nagrodzeniem mieszkańców pokoi, które zajmą trzy pierwsze miejsca. Wychowawcy rano od poniedziałku do piątku będą sprawdzać czystość wszystkich pomieszczeń zajmowanych przez wychowanków i wystawią adekwatną ocenę (od 1 do 5, gdzie 5 jest oceną najwyższą) z której wyliczana będzie średnia tygodniowa. Na koniec roku szkolnego ze średnich ocen tygodniowych zostanie wyliczona średnia roczna, która wyłoni zwycięzców.

  Powodzenia i wytrwałości!

   

  © 2018 Bursa nr 6. All Rights Reserved.
  Wykonanie: webmania.pl

  Please publish modules in offcanvas position.

  Korzystając z naszej strony internetowej, zgadzasz się na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej.          Zgadzam się