Bursa nr 6
ul. Smolna 30
00-375 Warszawa
tel. (22) 838-95-96

    Kontakt

    Bursa nr 6
    ul. Okopowa 55a, 01-043 Warszawa

    Administracja tel.: 22-838-95-96
    Portiernia tel.: 22-620-11-55

    Nr konta: 91 1030 1508 0000 0005 5011 7053

    Dyrektor: Edyta Pałubińska

    Sekretariat: Wojciech Cychowski 887-881-814
    sekretariat@bursa6.edu.pl

    Administracja: Krystyna Malinowska wew. 17
    biuro@bursa6.edu.pl

    Kierownik gospodarczy: Małgorzata Świder wew. 12
    kasa@bursa6.edu.pl

    Wychowawcy:

    Dariusz Jakubiak
    djakubiak@bursa6.edu.pl

    Joanna Piotrowska
    jpiotrowska@bursa6.edu.pl

    Anna Turko
    aturko@bursa6.edu.pl

    Magdalena Lipska
    mlipska@bursa6.edu.pl

    Wojciech Cychowski
    wcychowski@bursa6.edu.pl

    Zdzisława Hutorowicz - Psycholog
    zhutorowicz@bursa6.edu.pl

    Mapa

    © 2018 Bursa nr 6. All Rights Reserved.
    Wykonanie: webmania.pl

    Please publish modules in offcanvas position.

    Korzystając z naszej strony internetowej, zgadzasz się na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej.          Zgadzam się